Akratek.com Blog

Teknolojide hızlı ve güvenilir çözümler

Hakkında

Akratek Elektronik broadcast sistem entegratörü bir firmadır. Ekibini tamamen kendi alanlarından mezun tecrübeli uzmanlardan kuran Akratek’te Elektronik Haberleşme Mühendisleri, Sinema TV bölümü uzmanları, Bilgisayar Mühendisleri, Radyo TV Teknolojileri teknikerleri bulunmaktadır. Güçlü satış ve teknik servis departmanlarına sahip olan Akratek Elektronik müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Doğru ürünü seçmede müşterilerine her zaman seçenek sunan ve destek olan Akratek, satış sonrası teknik servis hizmeti ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

Akratek Elektronik kurulduktan sonra Panasonic, LG, Apple, HP, Fujinon, Yamaha ve Adobe gibi tüm dünyada bir çok sektörde tanınan markaların yanı sıra GrassValley, Blackmagic, Playbox gibi broadcast ve provideo sektöründe çok iyi bilinen markaların yetkili bayisi oldu. Akratek Elektronik aynı zamanda Acebil, Atomos, Aoptek, Axel, Cavision, ClassX, Enhance, Lilliput, Telestream, Zacuto gibi markaların da Türkiye’de tek aktif distribütörü oldu. Akratek Elektronik Datavideo, Darim, Chyron, Viewcast, Wondlan, Lanparte gibi ürünlerde Türkiye’de Distribütör konumundadır. TRYM, Metus, Edelkrone, Sennheiser, Audio Technica, Rode, Supermicro, Swit gibi markaların da yetkili bayiliğini başarıyla yürütmektedir.

Bir çok başarılı refersanslara sahip Akratek Elektronik ekibi sektörün büyük bölümü tarafından yakından tanınmaktadır. Bir çok üründe stok, yedek parça bulunduran Akratek Elektronik tecrübesiyle hızlı teklif ve hızlı teslim yeteneğine sahip olup çağın hızına ayak uydurabilmektedir.

About Us

Akratek Elektronik is a broadcast system integration company which is located in Istanbul, Turkey. Besides being a Panasonic broadcast products dealer and GrassValley Edius dealer, we are also a dealer of Blackmagic and Datavideo products. Our company consists of young and experienced staff. Akratek staff consists of broadcast and computer engineers, Cinema and TV experts who graduated from the aforementioned department at university. Our sales department and technical support department mainly focus on customer satisfaction. We not only always keep in touch with our customers but also we visit them one by one in Turkey. We both demonstrade our products and train our customers. We also provide strong technical support to our customers.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: