Akratek Elektronik, Türkiye distribütörlüğünü yürüttükleri Dynacore batarya ve şarj aletleri ile ilgili müşterilerinden olumlu geri dönüşler almalarından son derece memnunlar.

Akratek’te bu doğrultuda, üreticiye yeni model üretimleri ile ilgili bildirimleri iletiyorlar. Ve bunun da karşılığını alıyorlar. Artık yeni ve farklı modeller ile Dynacore ürün çeşitliliğini artırmış bulunuyor.

 

Bu yeni modeller sayesinde, kullanıcılar artık daha küçük ebatlarda bataryalardan daha iyi performans elde edebilecek. Bataryaların üzerindeki D tap çıkışı ile kamera haricinde ışık veya uygun giriş değerlerine sahip kamera üstü monitör de besleyebilirsiniz.

Mini bataryalar içerisinde 95 – 130 ve 155 Watt V/A Mount seçenekleri var. Mini bataryalar 800 gr. ağırlığında. Çalışma ısısı olarak -30°C — +50°C aralığında çalışabilmektedir.
Kullanıcıların en çok hoşuna gidecek bir ürün daha var, kendi üzerinden şarj edilebilen 95 ve 150 Watt V/A Mount seçeneklerine sahip bataryalar.

dyna-set

 

Dynacore ürünlerde çeşitler o kadar çok ki, neredeyse sektörde yer alan tüm video kameralara uygun batarya seçenekleri mevcut. Örneğin, artık sadece Sony, Panasonic kameralar için değil, Canon, JVC, Alexa ve RED kameralar için de Akratek ürünler getiriyor.

Panasonic, Sony, Canon ve JVC ürünlerinin yarı profesyonel el tipi kameraları için de pil ve şarj aleti seçenekleri Akratek stoklarında var.
Dynacore ürünler içerisinde V-mount bataryaları, A- Mount yuvaya ya da A-Mount bataryaları V-Mount plate oturtabilmek için çevirici adaptör seçenekleri de vardır.

KAYNAK: Broadcaster Info Dergisi