fortinge

Fortinge Pro173 TV prodüksiyon, yayıncılık, Ob-Van ve saha kullanımları için geliştirilmiş çok yönlü profesyonel broadcast LCD monitörü. Serisinin ilk ürünü olması nedeniyle fiyat performans açısından oldukça iddialı bir ürün. Uzun süredir test edildikten ve çok farklı alanlarda kullanıldıktan sonra müşterileri ile buluşan Fortinge Pro173 tüm EMC ve LVD testlerden başarı ile geçen yüksek kaliteli bir monitör.
Tamamıyla alüminyum kasada dizayn edilmiş olan Pro173 ısınmadan doğabilecek problemleri baştan çözmüş. Ayrıca düşme, çarpma gibi durumlarda prodüksiyon sırasında sağlamlığı ile göz doldurmakta.


Pro173 1920×1080 tam HD, 17.3 inç panel sayesinde gerçek görüntü kalitesi doğru açıdan görülebilir. Ayarlanabilen fonksiyonlu buton ve tuş takımı sayesinde Pro173’ün tüm fonksiyonları kontrol edilebilmektedir. Netleme asistanı, alan kontrolü, kamera özellik fonksiyonları, merkez işareti, alan işaretleme, resim döndürme gibi birçok işlem yapılabilmektedir. DB-9 arabirimi, 3 farklı renk seçeneğindeki tally ışığını kontrol etmektedir. Standart olarak rackmount kitleri ile birlikte satışa sunulan Pro173 , istenildiğinde opsiyon olarak masa üstü veya saha kullanım standı ile tercih edilebilmektedir. Özellikle dış mekan saha kullanımları için V Mount batarya adaptörü ile enerji ihtiyacı ortadan kalkmıştır. Böylelikle daha esnek kullanımın kolaylığı sağlamaktadır.


Girişler: 3G-SDI X 1, HDMI X 1, YPbPr X 3, DVI X 1, Video X 1, Auido (L/R) X 2
Çıkışlar: 3G-SDI X 1, HDMI X 1, YPbPr X 3, Video X 1
Sesler: Stereo kulaklık, dahili hoparlör
Ar-Ge çalışmasının Türkiye’de yapıldığı yurt içi ve yurt dışı ortak çalışması neticesinde üretilen Fortinge Pro173 hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.akratek.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.