Full HD 1080P AVCCAM omuz kamerası AG-AC8 üstün ergonomi ve işlevler, çift SD karta aynı anda kayıt, 21 kat optik zoom ve akıllı otomatik (iA) modla 50 kata kadar zoom özelliklerine sahip. AG-AC8’in özellikleri etkinlikler, iş seminerleri, konferanslar, belgeseller, doğa filmleri, spor etkinlikleri gibi en iyi performansı isteyen profesyonel ve yarı profesyonel kullanıcılar için ideal.

Çift SD kart yuvaları ve eşzamanlı kayıt yeteneğiyle AG-AC8’in yeni sırayla Auto Switch fonksiyonu daha uzun süre kaydı mümkün kılıyor ve Panasonic güvencesiyle en değerli anların kaydının devamlılığı sağlanmış oluyor. Relay ekranı, dosya kayıt noktası SD kart, Auto Swith devamlı kayıt sırasında değiştiğinde, ses kaybı olmaksızın devamlı ses kaydını mümkün kılmak için harici bir hard disk sürücüsünü kullanıyor.


AG-AC8, kamera objeye çok yakın olduğu durumlardaki en kompakt ayarlarda bile mükemmel kayıt imkanı sağlayan geniş 28mm/F1.8 kayıt için bir lensle donatılmış. Bu lensle, sahnedeki her bir önemli açı çekimin içinde oluyor. Bu durum kamerayı spor etkinlikleri, belgeseller ve filmler gibi esneklik ve kolay kullanımın gerekli olduğu profesyonel çekimler için uygun hale getiriyor.

Sarsıntısız ve ergonomik yapı kameramanın kontrolü elinde tutmasını sağlıyor. iA akıllı otomatik modu, kameranın profesyonel manüel ayarlarıyla uğraşmaya zaman olmadığı durumlarda yardımcı oluyor. 21x olan optik zoom, iA kullanıldığında 50x zoom imkanı sunuyor. 4.14M S-FS sınıfında ¼.5 tipi yüksek hassasiyetli sensör, en kısık ışıklı sahnelerde bile parlak ve net görüntüler sağlıyor.

Giriş denetim komutları AG-AC8’in 460.800 noktalı bütünleşik 3.0 tipi dokunmatik LCD paneli ve Smart Touch ile yapılabiliyor. AVCHD progresif kayıt için 1920×1080/50p maksimum 28Mbps, 1920×1080/50i maksimum 24Mbps, 1280×720 8Mbps (PM modu) modları var. Güçlü bir 5 eksenli hibrid OIS yardımıyla sarsıntısız çekimler yapılabiliyor. Acil çekimler hızla harici sabit disklere aktarılarak yedekleme rahatlığı, post prodüksiyonda esneklik ve hız elde edilebiliyor. Kameranın Eye-Fi SD kartına uyumluluğu, kayıtların ağa bağlı aygıtlara aktarımını hızlı, kolay ve rahat bir hale getiriyor.

AG-AC8 yeni bir yüksek performanslı 2 kanal stereo mikrofon içeriyor. Pil doldurmak için AG-B23E şarj aygıtı alınabiliyor.

Bu ürünü satın almak için TIKLAYINIZ

Kaynak:Broadcasterinfo