Teknolojide Hızlı ve Güvenilir Çözümler Sunan sektörünün öncülerinden biri olan Akratek Elektronik, artık stok ürünlerini internetten de satıyor!

Web sitemizden kredi kartı ile yaptığınız/yapacağınız her işlem PayU Ödeme Sistemleri adı altında banka ekstresine yansıyacaktır. BKM Express alt yapılı ödemelerimiz Rapid 128 Bit SSL sertifikaları ve Kapsamlı Anti-Fraud Filtreleri ile desteklenmektedir. Ödemeler ile ilgili tüm adımlar yalnızca siz ve kartını kullandığınız banka arasında gizlidir ve bizler dahi bu bilgileri görmeyiz.
akratekstore.com online alışveriş sitemiz, AKRATEK ELEKTRONİK SAN.İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. kuruluşudur ve Dünya çapında yayıncılık ekipmanları üretme ve ithal etme dalında sektörünün öncü firmalarındandır. Sitemizde asla ikinci el ve kullanılmış ürün yoktur. Tüm ürünler orijinal ambalajında, faturalı, seri numaralı ve garanti durumu T.C. Tüketici Koruma Kanunu’nun 6502 sayılı hükmünün 56. Maddesi kapsamındadır. Bizden aldığınız ürünün faturasını ibraz ettiğiniz durumlarda, ürünün garanti süresi boyunca, teknik destek vermekteyiz, ürününüzün kullanımıyla ilgili desteğe ihtiyacınız olduğunda ise ofisimizde profesyonel ekibimiz tarafından belli bir ücret karşılığında demo ürünlerle eğitim verebilmekteyiz.